O nas

Doświadczenie

Firma Quiko została założona w roku 1968, obchodząc w 2018 roku 50 rocznicę swego istnienia. Okres ten był dla firmy pełen innowacji, radości projektowania i profesjonalnej produkcji napędów do systemów automatyzacji bram, drzwi i okien. Wszystko to było możliwe dzięki podążaniu drogą tradycyjnej, weneckiej solidności, łączeniu ducha przedsiębiorczości z otwarciem na nowości technologiczne. Cechy te stworzyły przemysł w północno wschodniej części Włoch.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji przekłada się w prosty sposób na niezwykłą perfekcję, solidność i wytrzymałość wszystkich produktów, które składają się na szeroką gamę naszej oferty. Misja naszej Firmy skupia swoją szczególną uwagę na potrzebach naszych klientów, na przewidywaniu nowości rynkowych i na partnerstwie z jego użytkownikami. Naszym nadrzędnym celem jest zaoferowanie odpowiedniego produktu, opartego na konkretnych wymogach naszych klientów.

Misja grupy Quiko to projektowanie i konstrukcja  automatyki rezydencjalnej jaki i przemysłowej, która ułatwi Ci codzienne życie.

Produkcji napędów Quiko przyświeca swoista, prosta filozofia: jeśli pomysł i projektowanie wyrobu będą na najwyższych poziomie, wszystkie elementy produktu muszą być wykonane na takim samym poziomie, po to, by otrzymać produkt finalny o jak najwyższej jakości.

Wszystkie te produkty tworzymy nie oszczędzając na jakości materiałów oraz czasie wymaganym na wykonanie idealnego elementu.
Personel pracujący w naszej firmie to wykwalifikowana kadra techników, których celem jest ciągłe dążenie do perfekcji, aby zaspokoić potrzeby rynkowe.

Wszystkie produkty Quiko zostały zaprojektowane i skontrowane według wszystkich norm jakościowych, nasze produkty są zgodne ze wszystkimi europejskimi dyrektywami automatyki rezydencjalnej jaki i przemysłowej.

W uwadze Quiko leży przede  wszystkim wygoda naszych klientów dlatego też wciąż udoskonalamy nasze napędy i poszerzamy nasza wiedzę o coraz to nowsze rozwiązania technologiczne by ulepszać funkcjonalność naszych produktów.

Efekt końcowy uwagi poświęconej wszystkim szczegółom produkcji jak i rygorystycznych testów jakości daje początek szerokiej gamie wytwarzanych urządzeń, przygotowanych, aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów i tak wykonanych aby zapewnić długotrwałe użytkowanie.